داستان تایمیت

داستان تایمیت مثل خیلی دیگه از کسب‌وکارهای امروزی از احساس یه نیاز شروع شد. بنیانگذاران تایمیت پیش از راه‌اندازی این کسب‌وکار هر کدوم در کسب‌وکارهای دیگه‌ای مشغول کار بودن و از نزدیک شاهد مشکلات راه‌اندازی شرکت و کسب‌وکار بودن. انبوهی از مشکلات که هر کارآفرینی که تحمل خیلی زیادی نداشته باشه رو از پا در میاره. در بین تمام این مشکلات هزینه‌های اولیه راه‌اندازی یه کسب‌و کار مورد مهمیه. یکی از این هزینه‌ها هزینه خرید دستگاه‌ ثبت ورود و خروج و نرم‌افزار مربوط به اون هست که در مراحل اولیه شکل‌گیری یه کسب‌وکار هزینه‌ی سنگینی رو به صاحبان این کسب‌وکارها وارد می‌کنه. در کنار این هزینه‌ها حجم انبوهی از امکانات غیرضروری و پیچیده‌ی نرم‌افزارهای موجود در بازار باعث شده کارفرما مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین برای امکانات، عملا بلااستفاده‌ی موجود در این سامانه‌ها بشه.

اینجا بود که بنیانگذاران تایمیت به فکر راه‌حلی کم هزینه و کارآمد برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط افتادند و طرح اولیه تایمیت شکل گرفت. روشی خلاقانه برای ثبت ورود و خروج کارمندان که هم هزینه‌های اولیه کسب‌وکارهای نوپا رو کاهش می‌ده و هم به ایجاد نظم و انضباط در شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کنه. تایمیت طوری طراحی شده که نیازهای واقعی مدیران و صاحبان کسب‌وکارها رو علارغم تمام پیچیدگی‌های موجود به ساده‌ترین شکل ممکن پاسخ بده.

امیدواریم با توسعه هر چه بیشتر این محصول کمک کنیم بخشی از مشکلات کسب‌وکارها کاهش پیدا کنه، فضای کسب‌وکار و تولید رونق پیدا کنه و کشورمون رو به پیشرفت هر چه بیشتر حرکت کنه.