سیستم حضور و غیاب آنلاین تایمیت

سیستم حضور و غیاب آنلاین تایمیت ابزاری مدرن جایگزین دستگاه‌های قدیمی و پرهزینه‌ی ثبت ورود و خروج کارمندان با توانایی‌هایی بسیار بیشتر از آنها است. سامانه‌های حضور و غیاب قدیمی شامل دستگاه ثبت ورود و خروج کارمندان بعلاوه‌ی نرم‌افزارها و دیگر امکانات غیرضروری مربوطه است. این سامانه‌ها برای کسب و کارها هزینه‌های بسیار سنگینی دارند.

سیستم حضور و غیاب آنلاین تایمیت چطور کار می‌کند

این هزینه‌ها مخصوصاً برای کسب و کارهای نوپا می‌تواند بیشتر حائز اهمیت باشد. درحالی‌که در سیستم آنلاین تایمیت علاوه‌براینکه بسیاری از امکانات غیرضروری حذف شده‌اند و عملاً شما نیازی به یک دستگاه حضور و غیاب فیزیکی ندارید، که در نتیجه‌ی آن هزینه‌های شما نیز بسیار کاهش خواهد یافت، به‌عنوان یک مدیر از امکانات کنترلی بسیار بیشتری نیز برخوردار هستید. بنابراین، مدیران کسب و کارها و سازمان‌ها با در اختیار داشتن سیستم حضور و غیاب آنلاین تایمیت می‌توانند تمام نیازهای خود را با حداقل هزینه برآورده کرده و نظم و انضباط را در شرکت یا سازمان خود برقرار کنند.

برای اطلاعات بیشتر و مقایسه سیستم‌های سنتی و مدرن حضور و غیاب این مقاله را مطالعه کنید.

ویژگی‌های سیستم حضور و غیاب آنلاین تایمیت

سیستم حضور و غیاب تایمیت یک سرویس مبتنی بر وب و اپلیکیشن است. کارشناسان تایمیت ضمن بررسی تخصصی تمام نیازهای کسب و کارهای مختلف، با پیاده‌سازی راه‌حل‌های کاربردی برروی این سیستم تلاش کرده‌اند تا تمامی این نیازها را پوشش دهند. مهم نیست که شما چه تعداد کارمند داشته باشید، یا ابعاد کسب و کار شما چه‌اندازه باشد، یا پراکندگی کارمندان در چه وسعتی باشد، این سیستم تمام مجموعه را برای شما مدیریت خواهد کرد. در ادامه به توضیح ویژگی‌های سیستم حضور و غیاب تایمیت از سمت مدیر و از سمت کارمند خواهیم پرداخت.

تایمیت در یک نگاه

تایمیت : سمت مدیر

شما به‌عنوان یک مدیر شرکت، سازمان یا هر کسب و کاری می‌توانید پس از ثبت‌نام در سیستم و در پنل کاربری  خود پروژه‌های مختلفی را برای کارمندان تعریف کنید. این پروژه‌ها هم می‌توانند تجمیعی باشند و هم می‌توانند برای هر کارمند به‌صورت جداگانه تعریف شوند. سپس زمان اختصاص داده شده به هر پروژه به‌ صورت نمودار به شما ارائه خواهد شد. فقط کافیست که کارمندان خود را در سیستم وارد کرده و بعد از اینکه محل شرکت را نیز برروی نقشه مشخص کردید، شیفت کاری کارمندان را نیز تعیین کنید. سپس براساس اطلاعات وارد کرده، گزارش کامل و جامعی از کارکرد کارمندان خود دریافت کنید.

در سیستم حضور و غیاب آنلاین تایمیت حتی پراکندگی کارمندان در شهرهای مختلف را نیز می‌توانید پوشش دهید. این کنترل از هر مکانی و در هر زمانی امکانپذیر است. به‌عنوان‌مثال، اگر چندین بازاریاب و یا سرویس‌دهنده‌ی خدمات در چندین شهر مختلف داشته باشید، می‌توانید ساعت شروع به فعالیت و مسیر تردد آنها در تمام شهرها را برروی نقشه به‌صورت آنلاین دنبال کرده و کنترل کنید. ضمن اینکه تاریخچه تمام مسیرها در تمام روزها به‌ صورت کامل ثبت و آرشیو می‌شود و در هر زمانی قابل دسترسی است.

در سمت مدیر حتی نیازی به نصب نرم‌افزار برروی کامپیوتر نیست، زیرا سامانه تایمیت تحت وب عمل کرده و از طریق تمام مرورگرها قابل دسترسی است.

کارمندان در هر مکان در شهرهای مختلف و شعب و پروژه های مختلف که حضور داشته باشند، تحت پوشش کامل تایمیت قرار میگیرند…

تایمیت : سمت کارمند

کارمندان زیرمجموعه‌ی شما با نصب اپلیکیشن تایمیت برروی گوشی خودشان، تمام گزارش‌ها از فعالیت‌ها و عملکردشان به‌صورت خودکار برای مدیر ارسال و ثبت خواهد شد. این گزارش‌ها برای کارمندان درون سازمان می‌تواند شامل ساعت ورود و خروج به محل کار باشد و برای کارمندان خارج از سازمان (مانند بازاریاب‌ها و سرویس‌کاران و…) می‌تواند شامل ارسال ساعت شروع فعالیت در سطح شهر و مسیر پیموده شده توسط آنها برروی نقشه برای مدیر باشد. همچنین کارمندان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن تمامی درخواست‌های مرخصی، مأموریت و تردد خود را ثبت و پیگیری کرده و گزارش کارکرد خود را نیز مشاهده کنند.

اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین تایمیت

اپلیکیشن حضور و غیاب تایمیت را می‌توانید از «پلی استور» برای گوشی‌های اندروید و از «اپ استور» برای گوشی‌های اپل دریافت کنید. این اپلیکیشن از یک طراحی بهینه شده برخوردار است تا کمترین میزان شارژ باتری را مصرف کند. کارمندان درون سازمان برای ثبت ورود و خروج خود و کارمندان سیار در سطح شهر برای گزارش موقعیت مکانی خود، باید جی.پی.اس گوشی خود را فعال کنند.

همه چیز در اپلیکیشن تایمیت

هزینه‌های سیستم حضور و غیاب تایمیت

هزینه‌های استفاده از سیستم حضور و غیاب آنلاین تایمیت براساس تعداد کارمندان هر کسب و کار تعیین می‌شود. شما می‌توانید براساس نیاز، یکی از بسته‌های ماهانه یا سالانه موجود در پنل کاربری خود را انتخاب کنید. درصورت انتخاب بسته‌های سالانه 20 درصد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. همچنین حضور و غیاب در تایمیت برای کسب و کارهای کوچک و تازه راه‌اندازی شده، تا 4 کارمند رایگان است.