بهترین دستگاه اثر انگشت دستگاه نصب نشده است!

دستگاه اثر انگشت و دستگاه حضور و غیاب را می توان در زمره فناوری های تک بعدی برشمرد که تاکنون نتوانسته است توقعات مدیران یا کارفرما را در محیط کار به خوبی برآورده سازد. در گذشته ای نه چندان دور و تا پیش از نصب انواع دستگاه حضور و غیاب معمولا کارمندان زمان حضور خود را در دفتر مخصوص ثبت می کردند. با برچیده شدن این روش و جایگزینی دستگاه های حضور و غیاب و اثر انگشت مدیر انتظار دارد تا کارمند یا کارکنانش به موقع در سر کار حاضر شوند. در حالی که امکان دارد فرد پس از حضور در برابر دستگاه اثر انگشت و ثبت حضور خود مجددا محیط کار را ترک کند و امکان ردیابی وی وجود نداشته باشد.

همچنین نواقصی در ثبت و روزآمد کردن این دستگاه به وجود بیاید که در نهایت قادر نباشد گزارشی از کارکرد واقعی کارکنان یک شرکت یا اداره را برای مدیران مهیا سازد.

معایب استفاده از دستگاه اثر انگشت و حضور و غیاب

دستگاه اثر انگشت و دستگاه‌های حضور و غیاب از حدود سی سال قبل در کشور ما جایگزین سیستم های کلاسیک اعلام حضور کارکنان در محیط کار شده است. با این وجود به نظر می رسد نقایصی که در این زمینه وجود دارد بسیاری از کاربران را مجاب کرده است تا از روش های دیگری که از دقت و امنیت بیشتری بهرهمند هستند استفاده کنند. برخی از مهمترین معایب و نواقص موجود در انواع دستگاه اثر انگشت و دستگاه حضور و غیاب به طور کلی عبارتند از:

  • مراحل پیچیده در زمان نصب دستگاه اثر انگشت
  • هزینه های بالای نصب و تعمیرات دستگاه اثر انگشت
  • عدم ارتقای بسیاری از دستگاه های حضور و غیاب
  • اختلالات و کندی عملکرد سیستم
  • نیاز به داشتن سرور مرکزی
  • قیمت بالای دستگاه ثبت اثر انگشت
معایب استفاده از دستگاه اثر انگشت و حضور و غیاب

تایمیت یا دستگاه ثبت اثر انگشت؛ انتخاب با شماست

طرز کار تایمیت اصلا پیچیده نیست. تایمیت به شما این فرصت را می دهد تا جایگزین مناسبی برای دستگاه های قدیمی و فرسوده از قبیل دستگاه ثبت اثر انگشت و دستگاه حضور و غیاب پیدا کنید. بنابراین اگر شما از کارفرمایان یا مدیران شرکت و موسسات یا حتی ادارات هستید توصیه می کنیم نصب و خرید این اپلیکیشن خاص و استثنایی را که یک سیستم موثر و کاربردی است در اولویت قرار دهید.

پس از سفارش نرم افزار حضور و غیاب تایمیت که توسط تیم های فنی ایرانی طراحی شده است پنل شخصی در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید از طریق این سامانه حضور و غیاب هر تعداد از کارمندان خودتان را بر حسب نیاز تحت سیستم وب ثبت کرده و به پنل اضافه کنید. پس از تعریف کردن لوکیشن شرکت یا محل کار و نصب اپلیکیشن تایمیت در گوشی هوشمند کارکنان شرکت یا اداره به محض حضور هر یک از کارکنان در لوکیشن مذکور حضور فرد ثبت می شود و در زمان خروج نیز چنین مراحلی طی خواهد شد.

سامانه حضور و غیاب تایمیت

نرم افزار حضور و غیاب تایمیت می تواند به دغدغه های کاربران و به طور کلی کارفرمایان در این زمینه پایان دهد. مزایای استفاده از سامانه حضور و غیاب مذکور به مراتب بیشتر از هر نوع سیستم یا دستگاه اثر انگشت و حضور و غیاب دیگری است و بنابراین طبیعی است که کارفرمایان نیز گرایش بیشتری به خرید و استفاده از آن داشته باشند. تایمیت اتفاقا همان چیزی است که در جستجویش هستید.

مزایای استفاده از اپلیکیشن تایمیت

 با تایمیت این اتفاقات دلنشین و تازه را تجربه خواهید کرد:

  • نصب اپلیکیشن تایمیت بسیار ساده استت و مراحل پیچیده ای ندارد.
  • امکان ردیابی کارکنان، تعیین شیفت و مدیریت پروژه ها توسط مدیران وجود دارد.
  • هر نوع اطلاعات و گزارشات مربوط به تردد کارکنان اعم از ورود و خروج، ماموریت، مرخصی روزانه، مرخصی ساعتی و کارکرد افراد به طور خودکار در این اپلیکیشن ثبت و ذخیره می شود.
  • تمام کارکنان شرکت یا ادارات به راحتی می توانند از نرم افزار حضور و غیاب تایمیت استفاده کنند.
مزایای استفاده از اپلیکیشن تایمیت

مدیران محترم می توانند با در نظر گفتن تعداد کارمندان بسته مورد نظرشان را با قیمت مناسب و 20 درصد تخفیف خرید سالانه، بسازند. برای خرید و نصب این اپلیکیشن کافیست از وب سایت تایمیت بازدید نمایید. با تایمیت از تفاوت ها لذت ببرید.